O nas

Drogi Pacjencie,

W Centrum Gdańskiej Starówki stworzyliśmy dla Ciebie miejsce, w którym wieloletnie doświadczenie i pasja łączą się, byś w niepowtarzalnym klimacie mógł zadbać o to, co najcenniejsze – piękny i zdrowych uśmiech.

Nasza Spółdzielnia Lekarska działa już od ponad 50 lat. Zespół budują cenieni lekarze trójmiejscy z olbrzymim doświadczeniem. To dzięki znakomitej kadrze jesteśmy w stanie podpowiedzieć naszym Pacjentom, jak zadbać o uśmiech kompleksowo. 

W GSL Dentist zajmujemy się stomatologią zachowawczą, stomatologią estetyczną, endodoncją, chirurgią stomatologiczną. Nasi lekarze stomatolodzy, absolwenci Gdańskiego Uniwersytety Medycznego, zajmują się również implantologią oraz protetyką.

Dla naszych najmłodszych przygotowaliśmy specjalny program „ Zdrowy Ząbek”, dzięki któremu z powodzeniem dbamy o uśmiech małych Pacjentów.

Nasz Spółdzielnia wyposażona jest w najwyższej klasy sprzęt medyczny, dzięki czemu wykorzystujemy najnowocześniejsze metody leczenia.

Wszystkie procedury stomatologiczne w naszej Spółdzielni są nakierowane na pomoc i perfekcyjne usunięcie problemów naszych Pacjentów. 

Z przyjemnością dbamy o Twoje zęby!

GSLDentist Gdańsk – bezbolesne leczenie zębów, leczenie kanałowe zębów, RTG zębów, wybielanie zebów, wyrywanie ósemek – bezbolesne usuwanie ósemek, usuwanie zawiązków, chirurg stomatologiczny – dobry dentysta chirurg Gdańsk, dentysta dla dzieci Gdańsk, podcinanie wędzidełka

Nasz zespół

20190723-14_16_31

Lekarz stomatolog

Robert Jaromowski

CHIRURGIA | IMPLANTOLOGIA | PROTETYKA

nowe_foto_kadra_big_kolo

Lekarz stomatolog

Lidia Witkowska

STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA | STOMATOLOGIA ESTETYCZNA | PROTETYKA

Ewa Czarkowska-700

Lekarz stomatolog

Ewa Czarkowska

ENDODONCJA  | STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA | STOMATOLOGIA DZIECIĘCA

20190723-14_23_29

Lekarz stomatolog

Milena Cwalina-Szczodrak

STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA | STOMATOLOGIA ESTETYCZNA | ENDODONCJA

20190723-14_25_04

Asystentka

Renata Ptasińska

20190723-14_25_55

Asystentka

Hanna Kuźma

Danuta ciskowska

Asystentka

Danuta Ciskowska

20190723-14_24_19

Rejestratorka

Agnieszka Zinkiewicz

Napisz do nas


Informacja o Administratorze

Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Gdańska Spółdzielnia Lekarska z siedzibą w UL. SZEROKA 29, 80-835 GDAŃSK. Ma Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu prowadzenia komunikacji biznesowej, w tym odpowiedzi na zapytanie, a także, w przypadku zgody na marketing w celu promocji i reklamy produktów i usług Gdańskiej Spółdzielni Lekarskiej Dane są przetwarzane na podstawie zawartej umowy lub udzielonej zgody i będą przetwarzane do czasu jej wycofania. Zgodę można odwołać w dowolnym momencie poprzez wysłanie oświadczenia na adres: [email protected] Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące Gdańską Spółdzielnię Lekarską. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

polski